Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
POLITYKA PRYWATNOŚCI ZOBACZ
 
^Góra strony

Pozostałe

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Jarmark Wielkanocny

08.04.2017 r., w Witnicy, przy Ratuszu, odbył się kolejny Jarmark Wielkanocny, w którym wzięli udział Uczniowie i Nauczyciele Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Mały.
Na Naszym stoisku przystrojonym w wiosenne barwy, królowały ręcznie wykonane wielkanocne palmy, stroiki wielkanocne, ozdoby wykonane techniką szydełkową, mazurki i pięknie udekorowane jajka.
Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Naszego stoiska i promocję Szkoły, a chętnych do pomocy zapraszamy do biblioteki.

M.W.

 

 

 

 

 

 

 


Promujemy Krwiodawstwo 

   Dnia 8 marca 2017 r., po raz kolejny, gościliśmy w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym ekipę ze stacji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddział terenowy w Gorzowie Wlkp. W akcję honorowego oddania krwi zaangażowała się spora grupa uczniów i pracowników lecz nie wszyscy tego dnia mieli stu procentową predyspozycję aby ją oddać. Nie poddajemy się! Następnym razem będzie  lepiej. Szczytny cel, idea piękna, bowiem jeden dawca może uratować życie dwom biorcom.
   Serdecznie dziękuję za udział w akcji honorowym dawcom krwi oraz osobom zaangażowanym, w realizację tego przedsięwzięcia. Do zobaczenia w kolejnej edycji.

 

GALERIA


40-lecia Koła Pszczelarzy w Bogdańcu

25 lutego 2017 uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego wzięli udział w uroczystych obchodach 40-lecia Koła Pszczelarzy w Bogdańcu.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji Pszczelarzy. Po jej zakończeniu delegacje z pocztami sztandarowym przeszły do budynku Zespołu Szkół w Bogdańcu, gdzie kolejno:
- prezes Koła Pszczelarzy w Bogdańcu, Nasz absolwent, obecnie słuchacz szkoły policealnej Piotr Kamiński, przedstawił burzliwą historię działalności Koła;
- uroczyście nadano sztandar Kołu Pszczelarzy w Bogdańcu;
- wręczono odznaczenia, medale, statuetki, pamiątkowe dyplomy i upominki.
Na zakończenie uroczystości głos zabrali zaproszeni, znakomici Goście, którym bliski jest temat pszczelarstwa i życzyli Wszystkim członkom Koła Pszczelarskiego w Bogdańcu, kolejnych, wspaniałych jubileuszy.