Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
POLITYKA PRYWATNOŚCI ZOBACZ
 
^Góra strony

Współpraca z instytucjami i uczelniami wyższymi

Współpraca z instytucjami i uczelniami wyższymi

 Inauguracja Działalności Szkolnego Dyskusyjnego Klubu Książki

      26 września 2014 roku Nasza Biblioteka podpisała umowę o współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Witnicy. W ramach tej współpracy, biblioteki mają prowadzić wymianę i wypożyczanie księgozbioru, konkursy, projekty. Jednym z najważniejszych działań, jakie w ramach współpracy podejmie Biblioteka ZSCKR w Kamieniu Małym, jest utworzenie na jej terenie Szkolnego Dyskusyjnego Klubu Książki.

        Uczniowie otrzymali do wyboru 2 książki: Barbary Rosiek Oddział otwarty oraz Bóg, kasa i rock'n'roll Szymona Hołowni i Marcina Prokopa. Największym zainteresowaniem cieszyła się książka Barbary Rosiek. Sięgnęło po nią 10 czytelniczek. Opinie na jej temat były podzielone. Spotkanie poświęcone omówieniu książek SDKK, odbędzie się na początku grudnia.


 

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2014/2015

W PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ W SULECHOWIE


    Dnia 02 października w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sulechowie odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015, w której na zaproszenie Rektora i Senatu, uczestniczyła p. Renata Winkel. Po raz kolejny przedstawiciel naszej szkoły skorzystał z zaproszenia władz partnerskiej uczelni i wziął udział w uroczystości.
   Uczestnicy spotkania wysłuchali wystąpienia JM Rektora dr. hab. inż. Wiesława Miczulskiego,  prof. nadzw. oraz byli świadkami immatrykulacji studentów pierwszego roku.
    Na zakończenie uroczystości prof. dr hab. Grzegorz Gołembski wygłosił ciekawy wykład pt. „Strategie w biznesie turystycznym”.


R.W.

 


NOWY PARTNER ZESPOŁU SZKÓŁ

 01 października 2014 r. dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym, pan Ryszard Nowicki podpisał umową o współpracy z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - Oddział regionalny w Zielonej Górze, reprezentowaną przez pana dyrektora inż. Krzysztofa Pawlaka. Spotkanie uświetnił swoją obecnością wicewojewoda lubuski Jan Świrepo.

 

Porozumienie dotyczyć będzie współpracy w zakresie:

  • popularyzacji wiedzy o systemie ubezpieczeń społecznych w rolnictwie, w Polsce i krajach członkowskich Unii Europejskiej;
  • bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie.

 

Przedstawiciele KRUS-u będą realizować zadania poprzez prowadzenie prelekcji, wykładów, organizowanie konkursów z zakresu BHP, warsztatów a także wycieczek edukacyjnych do wzorcowych pod względem bezpieczeństwa, gospodarstw rolnych.

Wioletta Czerwińska

 

 

 

 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie

Oberstufenzentrum Markich Oderland Abt. III In Seelow

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Lubuski Oddział Regionalny w Zielonej Górze

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku

KRUS Oddział Regionalny w Zielonej Górze

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Gorzowie Wlkp.

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook