POLITYKA PRYWATNOŚCI ZOBACZ

^Góra strony

POWIATOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY

W PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 16.06.2016 r. w ZS Kostrzynie odbyły się ostatnie zawody w ramach Powiatowej Spartakiady Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Sandra Bogacka, Magdalena Król, Paulina Cichała, Katarzyna Grocholska, Dominika Kowalczyk, Milena Krajewska, Daria Nieborak, Roksana Kudrelek, Klaudia Filipowicz, Natalia Czeszejko, Kacper Szkoda, Mateusz Filipowicz, Albert Kacprzak, Erwin Solski, Patryk Pietras, Maciej Juruć, Dawid Woskolej, Bartosz Nazwalski, Michał Jakubowski, Kamil Strzelecki, Mateusz Brożyński, Mateusz Sobalski i Jakub Binek.

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli II miejsce pokonując ZSS Witnica, a ulegając ZS Kostrzyn. Dziękujemy Wam za trud i pot pozostawiony na boisku i życzymy udanych wakacji.

Nauczyciele wf

ZAWODY  STRZELECKIE

O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WITNICA

W dniu 5 czerwca 2016r.  w Ośrodku Wypoczynkowym w Sosnach odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i gminy Witnica.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Magdalena Król, Marcelina Domin, Paulina Cichała, Katarzyna Grocholska, Patryk Pietras, Albert Kacprzak, Adrian Kędzior i Mateusz Chodara.

Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach: drużynowej i indywidualnej. Zawodnik strzelający w drużynie nie miał prawa uczestnictwa w kategorii indywidualnej. Nasi uczniowie utworzyli trzy drużyny, a drużyna w składzie Magdalena Król, Adrian Kędzior i Mateusz Chodara zdobyła  II miejsce na siedem ekip. Gratulujemy im i pozostałym naszym uczniom udziału w zawodach i dziękujemy, że mimo niedzieli godnie reprezentowali naszą szkołę.

P. Karski, R. Czernecki

Powiatowa Spartakiada Młodzieży.

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców.

W dniu 11 stycznia 2016 roku uczniowie naszej szkoły rywalizowali w turnieju piłki siatkowej w ramach Powiatowej Spartakiady Młodzieży.

Zawody odbyły się w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy.

Dziewczęta zajęły II miejsce, natomiast chłopcy po ambitnej walce ukończyli zawody na III miejscu.

Koszykówka dziewcząt i chłopców.

W dniu 17 grudnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli swoje zmagania w Powiatowej Spartakiadzie Młodzieży.

Pierwszą dyscypliną tegorocznej Spartakiady była koszykówka dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy.

Obie reprezentacje naszej szkoły rozpoczęły bardzo udanie tegoroczny cykl zawodów. Dziewczęta zajęły II miejsce, natomiast chłopcy I miejsce awansując jednocześnie do zawodów wojewódzkich.

X GMINNE ZAWODY W BIATLONIE LETNIM

W dniu 16.09.2015 na stadionie miejskim w Witnicy odbyły się po raz dziesiąty zawody w biatlonie letnim w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W tej ostatniej kategorii startowało 5 zespołów: dwa z ZS Witnica i trzy z ZS CKR Kamień Mały.

Zespoły składały się z dwójki dziewcząt i chłopców, każdy miał do przebiegnięcia 800 m. i 5 strzałów z karabinka pneumatycznego.

Po zaciętym bieganiu ( a słońce grzało) i spokojnym strzelaniu I miejsce zajęła (i oczywiście zdobyła puchar Burmistrza)  ekipa ZS CKR I w składzie: Jańczak Joanna, Wysoczańska Emilia, Kędzior Adrian i Stieler Kamil. Miejsce II przypadło w udziale ZS CKR II w składzie: Krajewska Milena, Kniat Natalia, Bilik Krzysztof i Filipowicz Mateusz. Na miejscu V uplasowała się ekipa ZS CKR III którą tworzyli: Kopka Iga, Laskowska Mariola, Krawczyk Kacper i Szarzyński Kacper.

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom wytrwałości w czasie biegu i cierpliwości we czasie strzelania. Dziękujemy Wam i prosimy o jeszcze J