POLITYKA PRYWATNOŚCI ZOBACZ

^Góra strony

Zawody międzyszkolne

15 IV 2011 r. w Witnicy na boisku przy ul. Ogrodowej zostały rozegrane mecze piłki nożnej chłopców między zespołami z Kamienia Małego (opiekun drużyny Włodzimierz Staniszewski), Witnicy i Kostrzyna nad Odrą. W pierwszym meczu spotkały się drużyny z Kamienia Małego i Kostrzyna nad Odrą. Drugi mecz rozegrały drużyny z Kostrzyna nad Odrą i Witnicy (0:0), w trzecim meczu nasz zespół spotkał się z drużyną z Witnicy i zremisował go 2:2 chodź dwie minuty przed końcem prowadził 2:1. Informację przygotował Włodzimierz Staniszewski.

12 IV-2011 r. w Witnicy został rozegrany turniej piłki nożnej dziewcząt w ramach PSM. Pierwszy mecz rozegrały zespoły z Kamienia Małego i Witnicy. Mecz był zacięty i zakończył się naszym zwycięstwem 6:5. Drugi mecz rozegraliśmy z Kostrzynem. Wygraliśmy go 2:1 i tym samym odnieśliśmy zwycięstwo w  całym  turnieju. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z Kostrzyna a trzecie Witnicy. Opiekunem zespołu był Włodzimierz Staniszewski, który przygotował informację. Skład zwycięskiej drużyny: Klimas Joanna, Wilk Teresa, Fabicka Karolina, Tomaszewska Anna, Śliwka Angelika, Krawczyk Agata, Kielec Joanna, Płucienniczak Barbara.

• 15.03.2011 r. został rozegrany przesunięty mecz siatkówki dziewcząt z zespołem z Witnicy. Po wyrównanej walce nasze dziewczęta przegrały to spotkanie. Mecz z Kostrzynem nad Odrą wygraliśmy walkowerem. Opiekunem zespołu był Włodzimierz Staniszewski, który przygotował notatkę.

21.01.2011 r. nauczyciele ZS CKR z Kamienia Małego spotkali się towarzysko z nauczycielami ZS w Witnicy w ich sali gimnastycznej. Drużyny w składzie: Kobylański Marek, Krupecki Adam, Kuderski Andrzej, Paweł Karski, Roman Czernecki i relacjonujący całe spotkanie Włodzimierz Staniszewski, rozegrały następujące konkurencje: set siatkówki, set badmintona, mecz tenisa stołowego, żonglerki piłką nożną i na koniec konkurs rzutów do kosza za trzy punkty. Wynik meczu po pięciu konkurencjach to 3:2 dla gospodarzy. Na koniec dwugodzinnej dobrej zabawy wspólne zdjęcie i zaproszenie na rewanż

18.01.2011r. w Zespole Szkół w Witnicy został rozegrany turniej koszykówki dziewcząt. Nasz zespół pod opieką Włodzimierza Staniszewskiego w składzie: Kapturka Karolina, Krawczyk Agata, Śliwińska Angelika, Wilk Teresa, Tomaszewska Anna, Fabicka Karolina, Wojtczak Karolina zajął trzecie miejsce. Turniej wygrały zawodniczki z Kostrzyna nad Odrą.

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.